Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch kandydatów PiS na prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Ciekawi mnie tez ile go tej nocy podpompują .Działajcie chłopaki. Ja wracam do pracy. Wy chyba nawet przerwy nie macie :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zainteresowanych jest godz 2. 07. w nocy. Łączna ilość głosów 2186.Janusz Grobel ma 25.75% głosów poparcia. Co minuta przybywa 4 głosy. Ciekawi mnie ile będzie rano. Pracowita noc przed niektórymi pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz Paweł, a Ty tylu kolegów nie masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała noc cudów. ''Mieszkańcy'' Kilkuset ''mieszkańców'' tej nocy gromadnie ''zagłosowało"" na prezydenta J. Grobla.! Ponad 10 % wzrost!. Udało sie pokonać wszystkich! W tej chwili godz 6.50 łącznie jest 20307 głosów 28.52 % Jaki ogromny skok oparcia od godz 2 do godz 6.50 w nocy! Nie ma co się dziwić. przecież to najbardziej aktywna pora życia Puławian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2307 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na poważnie to te ankiety można sobie o tyłek potłuc . Nawet tutaj panuje nieuczciwość . Jeżeli redakcja dziennika nie ma zabezpieczenia weryfikującego numer urządzenia z którego wysyłany jest taki głos, to taka ankieta nie ma najmniejszego sensu. Redakcja upraszana jest albo o zabezpieczenie systemu albo o zaprzestanie umieszczania tego typu ankiet które tylko wprowadzają nas w błąd i kłamią. Z rzeczywistością mają tyle wspólnego co szambo z diamentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że p. Maj też przez noc nie odstaje od lidera. A czy nie z listy pana Kamińskiego jest p. radnym Maj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz radny Maj winny teraz będzie tego ze Grobel urósł w noc o 10 % i zostawił go daleko w tyle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie wybory prezydenckie i parlamentarne pokazały środkowy palec sondażom, dziś traktujmy je podobnie. Są sztucznie napędzane i nie znajdują odzwierciedlenia w społeczeństwie na który rzecz jasna, chcą mieć wpływ. Poczekajmy do wyborów, puławianie obserwują własną scenę i wyciągają wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj o godzinie 33 było ok 1800 głosów. Do godziny 7 było ponad 230? W nocy wzrosło o 500 głosów!? Mam e to wierzyć ze mieszkańcy głosowali po nocy? Bez przerwy o 2-3-4-5-6 w nocy? I na jedynego słusznego? Ktory wczoraj przegrywał a teraz nagle jest na czele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nocny cud głosowania to chyba generowany automatycznie przez komputery? Nie mozliwe ze ktoś cały czas siedział od 22 z nasileniem godz 2- 7 rano i ciągle ręcznie głosował 2- 4 głosy na minute?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że trąciłem stół a odezwały się nożyce. Chodzi o komentarz o p. Maju. Próba zagłuszenia nowymi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz. Z jednego IP jeden głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nic sie nie odzywać tylko niech wylewają na kogoś pomyje bez końca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trąciłem stół . Dobre, Trącaj pan dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle Janusza i Pawła nie dają za wygraną :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiarygodność ankiety zerowa, nie prawdą jest, że można oddać tylko jeden głos. Już żołnierze Grobla i Maja wiecznie się zwalczający wiedzą jak to robić, żeby głosować bez przerwy po kilka razy. Wstyd dla redakcji, że tak nieprofesjonalnie podchodzi do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu gratulacje. Taki wzrost przez noc? Do redakcji: NIE RÓBCIE WIĘCEJ TAKICH ANKIET!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wygram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolling to właśnie takie komentarze jak tu, bezimienna możliwość lżenia z innych a także możliwość manipulacji. Widać to świetnie po stylach poszczególnych wypowiedzi a także powtarzalności w czasie. Intelektualne i mentalne dno wielu z Was jest niezmierzone. Piotr Woj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...